STRONA GŁÓWNA   |   EBOKI   |   NOWOŚCI   |   KATEGORIE   |   WYSZUKIWANIE   |   NEWSLETTER   |TRĄDZIK

INFODAJNIA

Strona glówna

Ebooki

Nowości

Wyszukiwanie

Zapowiedzi

Dodaj ebooka

TOP 5

1.Ogrodnictwo - zagadnienia
( pobrano: 21431 razy )
2.Fotografia cyfrowa: Portrety
( pobrano: 20806 razy )
3.Sztuczki w Windows XP i nie tylko
( pobrano: 16249 razy )
4.Konstytucja RP
( pobrano: 16130 razy )
5.Kupno aparatu cyfrowego - praktyczny poradnik
( pobrano: 15018 razy )

WARSZTAT

Czym jest ebook

Stosowane formaty

Konwersja

Czytniki

Kompresja

Okładka

ISBN, GPL

Napisz ebooka

INFORMACJE

Newsletter

Regulamin

Dla Autorów

Polityka prywatności

Kontakt

stomatolog wrocław

Osób online: 1

 

100 Romantycznych pomysłów

100 Romantycznych pomysłów

Autor: Zbigniew Lisiewicz
Format: PDF
Wydawca: Infodajnia.pl
Wstawiono: 2005-12-13
Kategoria: rozne
Rozmiar: brak pliku
Stron: bd
Pobrano: bd

nr. kat.: 75

cena: 8.90 zł

100 Romantyczne pomysły, na przykład na Walentynki

Myślisz, że wyjście do kina, czy na kolacje jest romantyczne?! Błąd! To najpopularniejszy sposób spędzania czasu. Każdy potrafi to wymyślić... W tym ebooku autor proponuje o wiele ciekawsze sposoby na spędzanie czasu, oryginalne, bardziej romantyczne !

Zaskocz swoją partnerkę jednym z pomysłów, a zdobędziesz jej serce !

* * *

Kup małe kartonowe pudełeczko i olejek do masażu. Włóż olejek do pudełka, z papieru wytnij kawałek w wielkości wizytówki i podpisz tak: " Znam świetnego Masażystę. Zadzwoń, aby się umówić. (Twój numer telefonu)." Całość zapakuj i zostaw na stoliku swojej partnerki albo wyślij je to do pracy.

* * *

Zawsze znajdzie się okazja, aby uczcić Wasz związek. Dla przykładu możecie wymyślić sobie rocznicę, na którą będą składały się 100 pierwsze dni Waszego związku, albo 1000 dni lub 24 tygodnie. Na taką okazję nie musisz wcale kupować drogiego prezentu. Na studniową rocznicę możesz wypisać swojej ukochanej (lub na odwrót) 100 powodów dla których ją kochasz. Jeszcze lepiej, jak każdy powód napiszesz na osobnej karteczce i każdą włożysz do osobnego balonu, który później nadmuchasz. Będzie więc sto balonów. Jeden nazwiesz START, a drugi KONIEC. Twoja partnerka będzie miała ubaw przebijając kolejny balon i będzie bardzo ciekawa jaki jest kolejny powód, dla którego ją kochasz. Na pewno taki prezent bardziej utkwi jej w pamięci niż cokolwiek innego. Na 24 tygodniową rocznicę możesz jej dać ręcznie wypisaną kartę ze słowami Kocham Cię w 24 językach. Na końcu możesz napisać: "Nie ma tylu języków, ani słów, abym mógł wyrazić to, jak bardzo Cię kocham."

* * *

Wyślij jej tuzin Róź. Jedenaście czerwonych i jedną białą w środku bukietu. Dołącz karteczkę z napisem: W życiu każdego mężczyzny jest jedna kochana kobieta, w moim życiu ty nią jesteś, Aniu” lub „W życiu jest jedna chwila, którą pamiętamy najbardziej, w moim jest ta, w której Cię poznałem.

 

To tylko przedsmak tego, co możecie znaleźć w tej publikacji. Jeśli jesteś kobietą lub mężczyzną i chcesz naprawdę zaimponować swojemu partnerowi lub partnerce te pomysły są dla Ciebie. Wcale nie potrzeba być bogatym, aby być romantycznym. Zbliża się dzień Waszej rocznicy, zbliżają się urodziny ukochanej, zbliżają się święta, a Ty nie masz pomysłu na prezent... ten ebook jest dla Ciebie. Znajdziesz tu masę ROMANTYCZNYCH (tylko i wyłącznie) pomysłów na prezent dla Twojej ukochanej. Taki prezent na pewno będzie wspominała latami!! Te pomysły są zarówno dla singli, par, które dopiero zaczynają się spotykać, jak i dla wieloletnich małżeństw. Dzięki tym pomysłom możesz rozpalić na nowo gorące uczucie miłości między Wami. Brak podtrzymywania intymnych (miłosnych) więzi między partnerami jest przyczyną rozpadu wielu małżeństw. Nie pozwól na to. W tym ebooku masz gotowe rozwiązania na wzbudzenie zainteresowania i rozpalenie romantyzmu w Waszym związku.

Opinia jednego z czytelników:
"Uważam się za naprawdę kreatywną osobę, ale niektóre pomysły z tego ebooka są po prostu rewelacyjne. Nic ich nie przebije. Moja dziewczyna nawet płakała ze szczęścia i chyba na nowo się zakochała we mnie. Dzięki!"Ebooki zbliżone do wybranej kategorii:

- System Business Intelligence, projekt rozbudowy o wybrane funkcje informatycze
- Jak chronione są prawa konsumenta w UE?
- Jak działa Unia Europejska? Przewodnik po instytucjach UE.
- Porady - jak możesz oszczędzać energię